Lyžovačka v lyžiarskych strediskách Nízkych Tatier s vybudovanou infraštruktúrou, moderným vybavením a atrakciami v okolí, poskytne milovníkom zjazdového aj bežeckého lyžovania dokonalú zimnú dovolenku na SlovenskuLyžovanie na svahoch lyžiarskych stredísk Nízkych Tatier je pre milovníkov tohto zimného športu dokonalým uvoľnením.

Najlepšie prírodné podmienky pre zimnú dovolenku, lyžovanie a snowboarding nájdete v Nízkych Tatrách na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 36 km upravených zjazdovkách.

Lyžiarske stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY vďaka kvalitnému zasnežovaciemu systému garantuje snehovú pokrývku vybraných zjazdoviek až 5 mesiacov v roku (december - apríl), na svoje si prídu vyznávači freestylu v O2 snowparku, rodiny s deťmi poteší a zabaví detský park MAXiland, profesionálne služby vám poskytnú stredisková lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa, servis, úschovňa a športové obchody TATRY MOTION.

Podmienky sú vhodné aj pre skialpinistov a freeriderov a bežecké lyžovanie.

Vyskúšať môžete zimné atrakcie Skifox, Snowscoot, Snowbike, Kitewing, paragliding, nočnú sánkovačku alebo adrenalínový park Tarzánia.